• Horná Kráľová

  Dom

 • Horná kráľová

  Záhrada

 • horná kráľová

  Obývačka

 • Horná kráľová

  Kuchyňa

 • horná kráľová

  Detská izba

 • horná kráľová

  Spáľňa

 • horná kráľová

  Detská izba 2

 • horná kráľová

  Kúpeľňa

 • horná kráľová

  Kúpeľňa 2

 • horná kráľová

  Povala

Moderne zrekonštruovaný RD

Horná Kráľová 850/B, 949 01  Nitra

Izby

0

Kúpeľne

0

Rozloha

0 m2

Cena

0

Popis nehnuteľnosti

Ponúkam Vám na predaj podkrovný 4-izbový rodinný dom s garážou a veľkou záhradou v obci Horná Kráľová. Celková užitková plocha domu je 131 m2, zastavaná plocha domu je 86 m2. Príslušenstvom domu je voľne stojaca garáž so skladom náradia o celkovej ploche 32 m2. Celková výmera pozemku je 733 m2. K domu prislúchajú dve terasy – väčšia o výmere 25 m2 a menšia pri vstupe do domu o výmere 4 m2.

Prízemie domu pozostáva zo vstupnej chodby, obývacej miestnosti prepojenej s jedálňou a kuchyňou, detskej izby, kúpeľne so sprchovým kútom a WC, technickej miestnosti. V podkroví domu sa nachádzajú ďalšie dve izby a kúpeľňa s rohovou vaňou a WC. Dom bol skolaudovaný v r. 1994, avšak v r. 2019-2020 prebehla rozsiahla veľmi vkusná a moderná rekonštrukcia. Jedná sa o murovanú stavbu z pórobetónových tvárnic s kontaktným zateplením hrúbky 10 cm, strešná krytina z pálenej škridly, okná plastové s trojvrstvovým zasklením. V izbách sa nachádza laminátová podlaha, v ostatných miestnostiach keramická dlažba, schodisko z obývacej miestnosti do podkrovia je z masívneho dreva. Celkovo interiér domu pôsobí veľmi útulne a exteriér vzdušne a priestranne.

Dom je napojený na všetky inžinierske siete: plyn, elektrina, voda, kanalizácia, pripojenie na internet cez optický kábel a káblová televízia. Orientácia domu je na severo-východ. Na pozemku sa nachádza vŕtaná studňa a v záhrade výsadba ovocných stromov. Dom je prístupný z dvoch strán, čo dáva nehnuteľnosti ďalší potenciál využitia pozemku vzhľadom na jeho celkovú výmeru. Lokalita je veľmi príjemná a tichá, v okolí sa nachádzajú ďalšie rodinné domy. Vzdialenosť obce od okresného mesta Šaľa je približne 15 km, od krajských miest Nitra približne 20 km a Trnava približne 33 km.

V obci sa nachádza kompletná občianska vybavenosť: základná škola, materská škola, detské ihrisko, potraviny, zastávka autobusu. Najbližšie zdravotné stredisko je dostupné vo vedľajšej obci Močenok. Energetický certifikát nebol predložený. Dom sa predáva vrátane bytového zariadenia: nábytok a sedacia súprava v obývacej izbe, kuchynská linka vrátane spotrebičov – chladnička, umývačka riadu, práčka, manželská posteľ a komody v spálni, vybavenie kúpeľne vrátane kúpeľňového nábytku. Celková cena nehnuteľnosti je 135.000 EUR.

V cene je zahrnutá provízia realitnej kancelárie a kompletný právny servis zabezpečovaný advokátskou kanceláriou. Rada Vám bezplatne poradím a pomôžem aj s riešením financovania tejto nehnuteľnosti.