Vaša finančná a realitná špecialistka

Roky praxe

0 +

Klienti

0 +

Obchody

0 +

o mne

Môj príbeh

Financiám sa venujem od roku 1997. Odbornosť a bohaté skúsenosti som získala v dvoch najväčších bankách Slovenskej sporiteľni a Všeobecnej úverovej banke, kde som pôsobila na rôznych pracovných pozíciách od vzťahového manažéra, hypotekárneho špecialistu, schvaľovateľa úverov až po riaditeľku hypotekárneho centra. Vyriešila som stovky náročných obchodných prípadov. Vždy som si zakladala na dôvere, spokojnosti a dlhodobom vzťahu s klientom a práve to bolo impulzom pre vlastné podnikanie v tejto oblasti.

Od roku 2013 pôsobím ako finančný sprostredkovateľ, pričom dokážem komplexne vyriešiť potreby klienta v oblasti financií. Prioritne sa venujem sprostredkovaniu hypotekárnych úverov a s tým úzko súvisí aj zabezpečenie jednotlivca alebo rodiny v prípade nepredvídateľných životných situácií. Aktívne spolupracujem so všetkými hypotekárnymi bankami, stavebnými sporiteľňami a poisťovňami. Svoje služby som nedávno rozšírila aj o realitnú činnosť, o ktorú moji klienti čoraz častejšie prejavovali záujem. Výzvu som prijala a dnes už viem, že aj toto rozhodnutie bolo správne. Som členom Realitnej únie Slovenskej republiky a venujem sa exkluzívnemu predaju nehnuteľností, ktoré profesionálne pripravím na predaj a nájdem pre Vás vhodného kupujúceho s preverenou bonitou. Keďže pracujem s portfóliom klientov, ktorí si aktívne hľadajú nové bývanie, viem im rovno ponúknuť aj Vašu nehnuteľnosť. Predaj tak väčšinou prebehne už pri prvých obhliadkach. Samozrejmosťou je zabezpečenie topovanej inzercie na kľúčových realitných portáloch a rovnako tak portáloch súkromnej inzercie a v neposlednom rade kvalitný právny servis zabezpečovaný advokátskou kanceláriou. Predaj nehnuteľnosti pre mňa nekončí podpisom kúpnej zmluvy. Dohliadam na celý proces predaja vrátane financovania nehnuteľnosti až po jej samotné odovzdanie novému majiteľovi.

Ľubica Bibeňová

Ľubica Bibeňová

Finančná a realitná špecialistka

Moje hodnoty

Prečo si vybrať práve mňa?

S mojou niekoľkoročnou praxou v oblasti financií, zameraním na úvery pre bývanie a neustálym dôrazom na klientovu spokojnosť, som ideálnou voľbou pre všetkých, ktorí hľadajú spoľahlivého partnera pre svoje finančné potreby.

Dlhoročná skúsenosť

S viac než 23 ročnou skúsenosťou v oblasti financií a špecializáciou na získavanie úverov pre bývanie, vám môžem ponúknuť odbornú radu a presné finančné riešenia. Vaša spokojnosť je pre mňa prioritou a môžete mať istotu, že som schopná vám pomôcť dosiahnuť vaše ciele.

Špecializácia na bývanie

Moja špecializácia v oblasti bývania mi umožňuje poskytovať vám konkrétne a presné rady pri získavaní úverov na bývanie. Svojou odbornosťou a osobným angažovaním sa snažím zabezpečiť, aby každý klient bol spokojný s finančným riešením pre svoj domov.

Priorita - klientova spokojnosť

Klientova spokojnosť stojí v centre môjho podnikania v oblasti financií. Snažím sa neustále prekračovať očakávania klientov a zabezpečiť, aby ich finančné potreby boli naplnené efektívnym a personalizovaným spôsobom. V mojej roli podnikateľky v oblasti financií je dosiahnutie maximálnej klientovej spokojnosti kľúčovým cieľom.

Individuálny prístup

Môj prístup je úplne individuálny, pretože chápem, že každý klient má svoje jedinečné finančné ciele a potreby. Zameriavam sa na hlboké porozumenie situácie každého klienta, aby som mohla poskytnúť riešenia presne pre nich. Mojim cieľom je zabezpečiť, že každý klient dostane osobitnú pozornosť a prispôsobené finančné riešenia, ktoré zodpovedajú ich individuálnym požiadavkám.

Dôvera a spoľahlivosť


Dôvera a spoľahlivosť sú základné hodnoty mojej práce. Snažím sa budovať pevné vzťahy s klientmi založené na dôvere a istote, že ich finančné záležitosti sú v spoľahlivých rukách. Moja dlhoročná prax v oblasti financií mi umožňuje posilňovať túto dôveru prostredníctvom kvalitnej a presnej služby.

KOntaktujte ma

S radosťou sa Vám budem venovať

Slovensko, Nitra

Preferujem osobné stretnutie v Nitre.

Adresa

Sládkovičova 11
949 01  Nitra

Mobil

+421 903 685 322

Email

lubica.bibenova@gmail.com

osvedčenia

Moje certifikáty a osvedčenia

Moje certifikáty a osvedčenia v oblasti financií sú zárukou mojej odbornosti a schopnosti poskytovať kvalitnú finančnú radu. Tieto získané certifikáty mi umožňujú efektívne reagovať na potreby klientov a pomáhať im dosiahnuť ich finančné ciele.

Kontakt

Neváhajte ma kontaktovať

Pre finančnú radu alebo pomoc s úverom na bývanie ma neváhajte kontaktovať. Vaše potreby s odborným prístupom spojím v optimálne riešenie.

Email

lubica.bibenova@gmail.com​

Mobil

+421 903 685 322

Časté otázky

Máte otázky?

Ak máte špecifické otázky, prosím neváhajte ma kontaktovať na lubica.bibenova@gmail.com

To závisí od vašich konkrétnych potrieb a finančnej situácie. Môžeme spolu zhodnotiť vaše ciele a prispôsobiť úverové riešenie, ktoré vám najlepšie vyhovuje.