Služby

Služby ktoré Vám ponúkam

Ponúkam Vám služby, ktoré pre Vás zabezpečia kvalitné bývanie. Mojou najväčšou prioritou je Vaše bezpečie a spokojnosť.

Hypotéky

Porovnaním ponúk viacerých bánk na jednom mieste vyberime tú najvýhodnejšiu a spoločne vyriešime všetko potrebné - od znalca, kúpnej zmluvy až po podpis zmlúv v banke a čerpanie úveru. Tým to ale nekončí, vždy sa postarám o to, aby podmienky Vášho úveru boli tie najvýhodnejšie.

Poistenie

Prekonať strach z obavy z nepriazne osudu je cestou k naplneniu sna o vlastnom bývaní kedy okrem bežných výdavkov finančný rozpočet častokrát zaťažuje aj splátka hypotéky. Môcť dlhodobo čerpať iba z úspor však niekedy nestačí. Je viacero možností ako sa včas pripraviť aj na takúto situáciu.

Sporenie a investovanie

Ponuka šitá na mieru je cestou k naplneniu cieľa či už je krátkodobý alebo dlhodobý - pre každého existuje riešenie.

Reality - Exkluzívne

Predaj nehnuteľností robí jednoduchším exkluzivita ponuky. Práve tá podčiarkuje jej výnimočnosť a vyvolá záujem u kupujúcich.

Proces

Ako to prebieha?

Úvodné stretnutie

Na začiatku si vypočujem vaše potreby a predstavy, zozbieram potrebné informácie pre vypracovanie návrhu konkrétneho riešenia.

Návrh riešenia

Po dôkladnej analýze vašich potrieb pripravím návrhy riešení, ktoré si spoločne detailne odkonzultujeme. Po dôkladnom výbere konkrétneho riešenia si pripravíme všetky podklady pre realizáciu obchodu.

Realizácia obchodu

S bankou odkomunikujem všetky požiadavky a odovzdám priipravené podklady pre schvaľovanie úveru, pričom osobne dohliadam na celý schvaľovací proces, dohodnem termín podpisu zmlúv v banke, pri ktorom Vás doprevádzam. Následne spoločne s Vami pripravím podklady pre čerpanie úveru.

Starostlivosť o klienta

Vážim si Vašu dôveru, preto je pre mňa aj následný sevis a starostlivosť o Vás ako klienta absolútnou prioritou a samozrejmosťou.

Kontakt

Máte záujem o spoluprácu?

Neváhajte ma kontaktovať. Som pripravená Vám pomôcť pri každom kroku k vysnívanému bývaniu.